Sušiaky na prádlo

image

     Okenné a balkónové pevné sušiaky sú vyrobený z hliníkového uzatvoreného profilu povrchovo upraveného eloxovaním a práškovaním, ktorý je spájaný pod uhlom nerezovými skrutkami a nitmi. Ľahká ale veľmi pevná konštrukcia ramien je ukončená rozpernou rúrkou upravenou na rozmer šírky okna a to až do 2400mm.

Sušiaky sú po montáži naklonené k oknu, čo umožní lepší prístup k šiestim šnúram pre vešanie prádla. Ramená sú dĺžky 750mm a kotvia sa na bočné ostenie, aj zateplených obytných domov.

     Lodžiový sušiak je vyrobený z hliníkového uzatvoreného profilu povrchovo upraveného eloxovaním. Sušiak tvoria dve ramená s dĺžkou 640mm, s otvormi pre sedem šnúr. Ramená sa kotvia na bočné ostenia lodžie vo výške, ktorá Vám vyhovuje.

     Lodžiový sušiak preklopný je vyrobený z hliníkového uzatvoreného profilu povrchovo upraveného eloxovaním a práškovaním. Ramená s kĺbovým uložením sú ukončené rozpernou rúrkou upravenou na šírku lodžie alebo balkóna až do 2,4 m. Pre tento typ sušiaka je ideálna hĺbka lodžie 1,2 m a viac. Dômyselné kĺbové uloženie ramien dĺžky 750mm Vám umožní sušiť bielizeň jednoduchým preklopením na šiestich šnúrach v exteriéri aj v interiéri lodžie. Kĺbové uloženie sa montuje priamo na predné dvojité madlo alebo na predné madlo s opernými konzolkami.

     Okenná záhradka chcete si svoje okná skrášliť kvetmi a potrebujete okennú záhradku? Naša záhradka Vám podrží nielen Vaše kvety ale aj potravinový košík v zimnom období.

Okenná záhradka je vyrobená z hliníkových profilov galvanicky upravených eloxovaním a práškovou metalurgiou v striebornej a bielej farbe. Jednoduchá pevná konštrukcia v modernom dizajne sa kotví na bočné ostenie.

 

Cenník sušiakov:

Okenné a balkónové pevné sušiaky 

          - elox - 60€

          - biela - 65€

Lodžiový sušiak

         - elox - 33€

 Lodžiový sušiak preklopný

          - elox - 60€

          - biela - 65€

Okenná záhradka

          - elox - do 1,5m/ 33€; do 1,5 do 2m/ 40€; do 2 do 2,4m/ 44€

          - biela - do 1,5m/ 38€; do 1,5 do 2m/ 45€; do 2 do 2,4m/ 49€

Novinky

Renovácia interiérových dverí
26-06-2020

Prinášame vám novú službu, renovácia dverí.

Staré dvere odvezieme a privezieme dvere v novom šate, bez potreby búracích prác.

Viac informácii v sekcii renovácia dverí.


Nová stránka
22-06-2019

Spustili sme novú stránku. Niektoré jej časti sa ešte dokončujú a preto obsah nie je dostupný. Ďakujeme za porozumenie.